Ładowanie

Kurs Midjourney

Jakby ktoś nie wiedział to Midjourney to narzędzie do generowania grafik na podstawie prompt’ów, czyli zwykłych tekstowych opisów definiujących to co chcemy zobaczyć na wygenerowanej komputerowo grafice. Midjourney jest narzędziem darmowym (przynajmniej w tym momencie, kiedy jest jeszcze w otwartej becie), choć istnieją płatne plany, ale różnica zamyka się w zasadzie w tym, że będąc użytkownikiem darmowym priorytet naszych zadań jest niski, co w praktyce oznacza to, że będziemy musieli dłużej poczekać na wygenerowanie grafiki dla nas. Sposób użycia jest też dość ciekawy, bo odbywa się to przez Discord’a.

Midjourney nie jest żadnym nowym odkryciem, więc dlaczego akurat teraz o tym piszę? Ano, bo znalazłem bardzo fajny i darmowy kurs tworzenia grafik AI – Hello Midjourney! autorstwa Artura Kurasińskiego. Szanuję takie inicjatywy, więc chciałbym Wam go tutaj zostawić w ramach polecajki. Myślę, że to atrakcyjna propozycja do przeczytania w sobotnie popołudnie.


Jeżeli podobał Ci się ten wpis to możesz mnie wesprzeć! 🙂

Tomasz Dunia

🇵🇱 Z wykształcenia Mechatronik. Z zawodu Główny Konstruktor w PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy (Neso Bus). Po pracy Ojciec Roku. W nocy Wannabe Programista. Wszystko to daje przepis na zwykłego nerda :) 🇬🇧 Mechatronics by education. By profession Chief Constructor in PAK-PCE Polish Hydrogen Bus (Neso Bus). After work Father of the Year. At night Wannabe Programmer. All this gives a recipe for an ordinary nerd :)

svg

Co myślisz?

Pokaż komentarze / Napisz komentarz

Odpowiedz

svg
Szybka nawigacja
  • 01

    Kurs Midjourney