Ładowanie

Donate

🇵🇱 Chcesz wesprzeć moją pracę?

Pisałem już to wielokrotnie w poszczególnych wpisach, ale i tutaj powtórzę jeszcze raz, że na tym blogu nie bawię się w żadne linki afiliacyjne, programy partnerskie, czy inne ukryte formy zarobkowania tj. nie mam żadnych korzyści finansowych z tego, że polecam swoim Czytelnikom to a nie inne rozwiązanie. Treści na moim blogu są wolne od tego typu zagrywek, a tworzę je z myślą jedynie o przekazywaniu wiedzy i jest to dla mnie swego rodzaju odskocznia od codziennych czynności, taki kreatywny relaks.

Jednakże jeżeli czujesz potrzebę, drogi Czytelniku, wspomóc mnie finansowo to będzie mi bardzo miło! Można to zrobić używając któregoś z poniższych sposóbów:


🇬🇧 Would you like to support my work?

I’ve written this multiple times in various posts, but I’ll repeat it here once again that on this blog, I do not engage in any affiliate links, partnership programs, or other hidden forms of income generation. I do not derive any financial benefits from recommending one solution to my readers over another. The content on my blog is free from such tactics, and I create it with the sole purpose of sharing knowledge, serving as a creative break from my daily activities.

However, if you feel the need, dear Reader, to support me financially, I would greatly appreciate it! You can do so using one of the methods below:

svg